Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha tele vagyok...

Mit tegyek, ha tele vagyok mitesszerekkel?

Figyelt kérdés

Nem csak az arcom összes pontján van, hanem a karjaimat, vállaimat, hátamat és mellkasomat is beborítják. Pattanásom ritkán van, csak akkor a mitesszereket piszkálgatom, de akkor ott is marad a nyoma.): Nem tudok velük mit csinálni, már több mindent is kipróbáltam, de nem nagyon segítettek. Kozmetikushoz meg nem enged el anya, mert szerinte csak kilyukasztaná a bőröm. Mit tegyek ellenük? Már nagyon elegem van!

14/L



2017. febr. 1. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Biztos hogy miteszer?

2. A hatad a karod mindened dorzsis kis bogyos borradirral mosd le. Az arcodat is es gozold ki es egyszer szand ra magad hogy kiszeded a miteszereket ha nem enge dkozmetikushoz. Ha ez meg volt akkor veszel egy tonikot ami osszerhuzza utana a porusaid es nem telitodik ujra meg:D.

2017. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem miteszerek, mert ilyen kis fekete pontok vannak rajtam, nem gyulladt pattanások.
2017. febr. 1. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én azt javasolom hogy:

1. Gőzöld ki az arcod kb 7-10 percig. Rakhatsz bele illóolajat, bőrtílusodnak megfelelően.

2. 1teáskanál szódabikarbónát összekeversz ugyan annyi vízzel és kevés mézzel. Ezt dörzsöld az arcodra, majd mosd le. Ez egy természetes alapanyagú bőrradír.

3. Utánna készíthetsz házi arcpakolást, ebbe nem tudok mit ajánlani, én a burgonyás arcpakolást fogom kipróbálni. Csak össze kell turmixolni és az arcodon hagyni 20 percig.

4. Hűtőbe rakj vizet egy fél órára órára majd kezelés után azonnal öblítsd le vele.

Ez nem fogja kiszedni a mitesszereket de az arcodból segít kitisztítani a méreganyagokat.

Én is mitesszerekkel küszködöm, de kozmetikushoz én se mehetek. Vagy amit tudok még javasolni az a fekete lehúzható mitesszer eltávolító maszk. Eleinte nem szedett ki semmit de sokadik alkalomra kihúzott párat. Nekem nem múlnak a mitesszereim semmitől de kitartóan próbálgatom a technikákat, most kezdtem csak el ezeket a házi krémeket próbálgatni hátha... persze kihagyom a drogériás kenceficéket. Az csak ront

2017. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzö voltam. A hideg víz egy vagy fél óra. Az azért kell mert a hideg összehúzza a pórusaid
2017. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!