Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlanátok,...

Milyen gyantát ajánlanátok, melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Az epillálás túl hosszadalmas számomra, a borotválás nem elég tartós, így úgy döntöttem, hogy kipróbálom az otthoni gyantázást:) Kozmetikusnál már gyantáztattam, de az otthoni egyszerűbb (bármikor lehet) és olcsóbb lenne. Viszont nem nagyon értek a témához, így kéne segítség:D

Alapvetően érzékenyebb a bőröm, tehát könnyen kipattogzok és szőrbenövéses leszek. Milyen termékeket ajánlanátok?:)

Láttam például olyan gyantát, amit csak egyszerűen felken az ember, megszilárdul, és le lehet húzni, mint egy fóliát. Ilyen fajta gyantaval van valakinek tapasztalata? Hol lehet kapni?:D



2017. febr. 5. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Cukorgyanta :) természetes összetevőkből áll(cukor, citromlé,víz) nem fájdalmas, nincs pirosság, sem benövés.

Boltban is beszerezhető. Rendelni tudsz :)

2017. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!