Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kivilágosítani...

Hogyan tudnám kivilágosítani a fekete hajamat?

Figyelt kérdés

Középbarna hajat szeretnék

Kb 4szer festettem feketere , legutobb november elejen

Azóta egy hete kentem rá a hajamra a garnier olia egyik vilagos barna árnyalatát mert az volt rajta hogy befogja a feketét is

De nem jártam nagy sikerrel , a tövét befogta meg még néhány helyen es ennyi

De azota ahogy mosom vilagosodott de nem sokat



2017. febr. 5. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
c vitaminos hajvilágosítás. keress rá, ki fogja szedni néhány alkalom után teljesen a feketét.
2017. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mellanka válasza:
Colour B4 Rossman Dm. Kb 3500 forint. Kiszedi a mesterseges hajpigmenteket azaz a hajfesteket a hajbol. Ezert nem lesz a hajtoved sarga a tobbi pedig voros mint szokiteskor. Egyszer megcsinalod.. elviseled ket hetig apolod es aztan hidrogen es ammoniamentes szinezovel beszinezed. A legtobb fodrasz csak leszivna es festegetne.. aztan vagathatod le. Ez a Colour B4 egy olajos cucc ami nem karosit! Csak feloldja a hajban a hajfesteket. Olyan lesz a hajad utana amit az adott szin amit belefestettel es most kimosnal na a megmaradt termeszetes pigmentjeid altal krealt szin. Termeszetes hatasa lesz mintha pl kikopna egy festek. De nem lehet egybol festeni a kezeles utan mert az ammonias festekek a hajon fennakadt mesterseges pigmenteket ismet beepitik a hajba. Ennyi a lenyeg ☺
2017. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!