Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színkódú festéket...

Milyen színkódú festéket vegyek, milyen arányba keverjem hozzá az oxit?

Figyelt kérdés
Idáig a Syoss oleo intense 8-05-ös bézsszőke árnyalatát használtam, de eltöredezett a vége, és olvastam hogy ezért akár ez a hajfesték is okolható. Váltanék a WELLA PROFESSIONALS ILLUMINA COLOR hajfestékére de nem tudom pontosan milyen színűt vegyek hogy ne legyen se túl világos se túl sötét. Az oxiból kb mennyi szükséges egyébként egy tubus festékhez? 6%-osra gondolok.

2017. febr. 5. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!

[link] Itt a MIXING résznél láthatod, hogy 1:1 az arány. (szóval 60ml a festék, akkor 60ml oxit használj)

[link] ez alapján pedig a 9-es és a 10-es sorból nézelődnék (mondjuk a közepe felé), mert a 6%-os oxi nem nagyon fog világosítani.

Volt, hogy én is 10-es platinát vettem (más márkából) a 9%-os oxival és nem lettem tejfölszőke :D

2017. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2017. febr. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!