Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti nyárra, milyen...

Csajok! Ti nyárra, milyen hajat szeretnétek, vágatnátok, festetnétek?

Figyelt kérdés

Hajhosszt, színt stb írjatok legyszi, milyen lenne nektek az álomhaj nyárra?


Csak kiváncsi vagyok :)


19/L



2017. febr. 6. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Meg fogsz lepődni, de kopaszra le szeretném tolni!

Régóta izgat a gondolat, jó lenne kipróbálni. Felszabadító érzés lehet, hogy sokkal könnyebb lenne a fejem. Szeretném végre látni, hogy milyen a fejbőröm, és megsimítani a tükörsima fejem. Egyszer élünk, ki kell próbálni mindent! :)


Na és te, mit szeretnél kipróbálni? :)

2017. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

A természetes:)

Szerintem nincs szebb haj nyáron, mint amikor kivilágosodik az eredeti hajszíned. A hajhossz meg ami kényelmes.:D Nem vágatom le, csak ha nagyon zavar, de amúgy a hátam közepéig ér.

2017. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%
Én gondolkoztam azon hogy ilyen szep tenger kek szinre befestetni a veget ilyen ombreba ,de felek a fodraszoktol amiota ugy levagott vagy 20cm a hajambol,pedig nem is annyit kertem😠 De ettol fuggetlenul ha veszem a batorsagot akkor befestetem a veget turkizes tengerkekes szinure🙂
2017. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld ;)

#1 , te írtál is ki egy kerdest erről ugye?

Sztem told le, tenyleg egyszer élünk, meg hamar megnő aztan lehet pixie frizud is par hónap alatt :)


Nekem is derekig v picit lejjebb er a hajam. Es nincs frufrum, de ezen gondolkodom h vagassak e...

2017. febr. 6. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszút szeretnék: [link]

Most mell alá ér. A színét annyira nem szeretném megváltoztatni, most sötét/középbarna.

2017. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szep haja van :) bár sokaig tart megnoveszteni
2017. febr. 6. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:

1-es vagyok, igen én irtam a kérdést. :)

Nekem is ez a tervem, hogy ha letolom, utána pár hónap növesztés után egy vagány pixie-frizurát vágatok. Persze nem olyan jellegtelent, mint amit a legtöbb 50 év feletti nő hord, az rémes.

Inkább olyasmit, mint ennek a csajnak van: [link]


Amúgy a frufru esetén érdemes figyelembe venni a homolkodat. Magasabb homlok esetén nagyobb az esélye, hogy jól áll. :)

2017. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1 , en is ilyet tudtam volna elképzelni (neked) :D


Magas a homlokom es ovális az arcom :)

2017. febr. 6. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Na és festeni szeretnéd? Ha igen, milyenre? :)

2017. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szabó Violla válasza:
Nekem ilyen kb.fenék fölé ér de már leakarom vágatni nyárra amikor meleg lesz hogy ne szaladgáljak a hosszú lófarkammal ezért olyanra vágatom hogy váll alá de könyökig ér.
2017. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!