Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam? (lush termék)

Hogyan használjam? (lush termék)

Figyelt kérdés

Szia(sztok)! KB. másfél hónapja kaptam egy bőrtisztítót. Dark Angels a neve. Fekete, massza állagú. Próbáltam már egyszer úgy, hogy egy kis tálkába szedtem egy keveset és langyos vízzel elkevertem. Mikor felvittem az arcomra, kb. 10 percig volt rajta. Utána rögtön hajat mosni mentem, szóval egy fél órás áztatásban vett részt a testem :D , de ezek után is szivaccsal kellett ledörzsölnöm az arcomról a fekete cuccot és még utána is pár napig kopott :D

Azóta nem használtam, de az első után kevésbé volt olyan az arcom, amilyen. Ezért szeretném is használni, de nem tudom, hogyan.


válaszokat előre is köszönöm (':



2017. febr. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az a fekete borzalom, amit felkensz, megszilárdul gumiszerűvé, és aztán egyben kell erővel lehúzni az arcodról, mint egy gumimaszkot? :D
2017. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy radír, nem maszk. Én bevizezem az arcom, lecsippentek egy kis darabot, és elkenem a vizes arcomon. Jól megdörzsölöm, és lemosom. Nem hagyom fent.
2017. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1, nem, ez nem az :DD


#2, köszönöm szépen (:, kipróbálom így

2017. febr. 7. 19:21
 4/4 anonim válasza:
Csak szet kell dorzsolni a nedves arcodon es leobliteni mintha megmosakodnal vele.
2017. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!