Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik micellás víz a kedvence...

Melyik micellás víz a kedvencetek?

Figyelt kérdés
árat és beszerző helyet is írjatok, légyszi. :)

2017. febr. 12. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem még ez az első, egy riva de loop márkájú, nekem bevált, de van pl. akinek irritálja a bőrét, aki nem szereti. 800 ft, és a rossmannban kapható.
2017. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Garniert próbáltam eddig, szeretem nagyon. Ára 2000 forint körül van, de jó nagy kiszerelés, sokáig elég. DM-ben, Rossmannban, hipermarketekben is láttam.
2017. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Garnier és Loreal, a Garnier nagyobb, dmben kapható, olyan 1800 ft körül van és tényleg sokáig elég! A lorealossal egy kaptafa, mindkettő lehozza a sminket :)
2017. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

a Garnierrel szemeztem, aztán olvastam, hogy annyira nem jó meg nagyon szárít, ti tapasztaltatok ilyesmit?

2017. febr. 14. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
szamomra tokeletes! en termeszetes szappannal mosom az arcom, aztan micellasvizzel szedem le a sminkem majd atmegyek rajta a loreal sarga flakonos tonikjaval ami faradt borre valo... es vegul vichy faradt borre valo kremet teszem fel ejszakara. de volt h siman arcmosas majd micellasvizzel toroltem at az arcom abszolut nem szaritott, olyan mintha sima vizet hasznalnek annyi kullel h ez a legmakacsabb sminket is lehozza azonnal :)
2017. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm szépen! :)
2017. febr. 15. 09:14
 7/8 anonim válasza:
Én a nivea micellás vizét vettem. Sajnos csalódás volt. A maybelline szemhéjtust nem mosta le, csak szét kéne. :(
2017. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*kente
2017. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!