Darlix kérdése:

Oldalt felnyírt haj?

Figyelt kérdés

Szeretném felnyíratni oldalt a hajam. Most körülbelül a hátam közepéig ér, és majd hétvégén megyek el fodrászhoz. Leírnátok, akinek ilyen fazonú a haja, hogy mik ennek a hajnak az előnyei, hátrányai?

És hogy megbántátok-e...


Köszönöm



2017. febr. 13. 21:30
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy vagy pedig lány?
2017. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
33%
Sokat kell igazgatni, nem megy rá a sapka, ha fested gyorsabban kopik a felnyírt rész, fázik a fejed télen.Ezek a hátrányai. Előnyei: jól néz ki,menő,jól lehet dobálni, a pasikat vonzza ez a rockos stílus. :) Remélem bejön neked, és jól fog állni!
2017. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 éve nyirattam fel mert szurattam egy industrial piercinget és a millió babahajam folyton rácsavarodott felül aztán beleragadt a friss piercingbe és borzasztó volt kiszedegetni (eltűrtem a hajam de a 7 centis babahajat ez tudod mikor érdekli) szóval gondoltam egyet hogy basszus, úgyis gondolkoztam egy ilyenen, másnap elmentem a sarkon lévő fódrászatba hogy "na mónikám, akkor egy 12mm-es nyíróval lécci menj itt végig" úgy csinálta hogy a választék (oldalsó) és a felnyírás között van egy kb 4 centi szóval el tudom takarni viszont cserébe nem áll meg magától a hajam a másik oldalon és tűzni kell. De egyáltalán nem bántam meg, szeretem. Párom néha megpróbálkozik egy "naaa, nem akarod inkább megnöveszteni?"-vel de nem, én így szeretem és majdnem egy évig hülyén néznék ki ha növeszteném (plusz mivel nem festem a felnyírást spórolok a festékkel hehehe) viszont most 24/7 el van tűzve mert a fodrászom "menthetetlen végek levágása" címszóval lecsapta a lehajtós részt a fülem aljáig szóval úgy néz ki mint valami elcseszett gombafrizura.

Amúgy ne lepődj meg de az első pár hónapban nem lesz szép, kifelé fog állni a hajad, érdemes waxot venni rá, nekem már szépen lefelé simítva nő de kell hozzá egy kis idő. Ja és ha nem tudod milyen hosszú legyen, a 6mm-es a legrövidebb ahol még nagyjából takarva van a fejbőr, ennél rövidebbnél már az a szürkés, kopasz közeli hatás van, a 9mm-es az ideális nekem, szép egybefüggő a haj mégis rövid.

2017. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
szarul néz ki.
2017. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!