Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a hajvesték c-vitaminnal való eltávolításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem középbarna, amit sötétbarnára festettem. Most szeretném világosítani, vagy legalábbis szeretnék az eredeti hajszínemhez hasonló színt.

Mivel szivattatni nem akartam a hajam, a fodrászom javaslatára befestettem néhány árnyalattal világosabbra. Az volt a terv, hogy szépen fokozatosan lesz világosabb barnára festve, hátha így eltűnik a sötét árnyalat. Csakhogy, elkezdett lenőni a hajam, tehát a hajtövénél az eredeti hajszínem van abból megy át világosbarnába, alul pedig sötétbarna. Persze az eltérések nem annyira feltűnőek csak nekem, ami elég is. Mit tudok tenni ellene?



2017. febr. 14. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Világosodott, viszont foltos lett. Persze ez lehet kézügyetlenség miatt is.:/

Ha hozzáért csinálja, valószínűleg jobb eredményt érhetsz el.

2017. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!