Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges de unalmas, vagy...

Egészséges de unalmas, vagy picit roncsolódott, de szép és előnyős hajszín?

Figyelt kérdés
Ti melyik mellett döntenétek?
2017. febr. 16. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A festett haj nem feltétlenül roncsolódott is. Ápolni kell, és vigyázni rá, vágatni időnként. De az eredeti hajszínnel is ez van, csak ritkábban igényli. 23/l, 6 éve festem világosról sötétebb barnára a hajam
2017. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy roncsolódott haj nem lehet szép, ugyanis az a színt is befolyádolja.

Egyiket se választanám

2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos én tapasztalatból írhatom: egészséges de unalmas hajszín!

Sokat panaszkodtam az "unalmas" egyébként mézszőke hajszínemre. Fogtam magam és befestettem sötétbarnára. Jól állt. Határozottan jól. De teljesen hazavágta a hajam szerkezetét a hullásról nem is beszélve. Eléggé megritkult és csúnya lett. Ezerszer visszasírtam az eredeti hajszínem.

Én így jártam azonban sokan vannak, akiknek a haja bírja a festést. Nem közéjük tartozom sajnos. :D

Ha visszafordíthatnám az időt nem kockáztatnék.

2017. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egészséges de unalmas alatt gondolom a barnát érted :D

Természetesen az egészséges. A roncsolt semmiképpen sem előnyös, akkor sem, ha a színe jól áll. Ha ragaszkodsz hozzá, vágasd le a tönkrement részeket, és ápold megfelelően.

2017. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok, hozzátenném, hogy én is így döntöttem. Festett szőke voltam, majd barnára váltottam, de már azt is kezdem lenöveszteni, és szeretnék végleg (legalábbis őszülésig) megszabadulni a festéstől.
2017. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!