Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Citromlé (+ szódabikarbóna)...

Citromlé (+ szódabikarbóna) bevállik pattanásra és azok utáni foltokra?

Figyelt kérdés

Mivel leggyakrabban sikerül elkaparni a pattanásaimat, így bőröm már nem a legszebb. Elég pirosak, így ha citrommal kenem be az nem fogja még jobban "pirosítani"?

Magába citrommal kenjem be vagy szódabikarbónával?

Hogy használjam ezt?

Köszi előre!

Ui: 14L tudom hogy ilyenkor van ennek a fénykora, de én már rokonok elé sem nagyon merek kimenni ilyen arccal!



2017. febr. 18. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nekem nem vàlt be.
2017. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért köszii!
2017. febr. 18. 20:00
 3/7 anonim válasza:
Citromlé, szódabikarbóna? Nekem is nagyon pattanásos bőröm volt és nem nagyon segített. Aztán méhésztől hoztak nekem propoliszt. Az eltüntette mindet. Csak nem szabad kaparni és kinyomni!
2017. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozok leszokni róla, kisebb-nagyobb sikerekkel!
2017. febr. 19. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogkrémezés vált be meg a Hyperol.
2017. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fogkrémezéstől nekem durván hámlik az arcom, annyira szárítja a bőrömet, pedig egy kissé zsíros felé hajlik az arcom
2017. febr. 23. 16:15
 7/7 A kérdező kommentje:
És a tej/joghurt+ élesztő hogy vállikbe??
2017. febr. 23. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!