Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosáshoz mit használtok?...

Hajmosáshoz mit használtok? Milyen egyéb hajápolási termékek használtok, van e valamilyen hajápolási rutinotok? Arc ápoláshoz mit használtok mennyire sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Alapozó alá használtok e valamit?

Szempillátokat mivel ápoljátok a szempillaspirál ellen(már aki használ)


2017. febr. 18. 17:33
 1/3 anonim válasza:

2 x sampon az után valamilyen pakolás, majd balzsam.

Hajmosás után, szárítás előtt hővédő spray. Hajszárítás

Másnap és 3. nap olajos hajápoló.


Ilcsis krémet használok estére.

Nappalra la roche-posay nappali krémet és la roche bb krémet.

2017. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr organic sampont és balzsamot használok, előtte szoktam keverni egy jó olajos maszkot (tojás, kókusz- és argánolaj, stb) és vannak bolti maszkjaim is, Lushtól vagy Body shoptól, felváltva használom őket. Nem szoktam hőkezelni, de ha mégis, akkor hővédőt is használok, amúgy csak egy kevés argánolajat.

Alapozó alá fényvédőt használok. Többféle van, attól függ, melyiket, hogy milyen sminket akarok készíteni aznap.

A bőröm és a pilláim olajokkal ápolom. Argán, cacay, ricinus, mikor mi.

2017. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

Green pharmacy bojtorjános sampon, utána ennek valami soknövényes balzsamja, végül kifésüléskor az elixírje. Utóbbi hajmosás előtti éjszakára bemasszírozva a fejbőrbe.


Arcra mattító krém (Isana), alapozót nem használok csak fényvédős bb krémet (Holika Holika).

A szempillámat nem kenegetem.

2017. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!