Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mitol ilyen a...

Szerintetek mitol ilyen a hajam? Mit kene csinalni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az van hogy amikor hajat mosok utana mindig elektromos lesz a hajam es szetall meg kicsit olyan seprus es nem all szepen ossze hanem kulon all egymastol es ez nagyon idegesito mert amugy fenyes es ha hozzarrek akkor puha es selymes de kozbe megis szetall.. de leginkabb csak hajmosas utani napon aztan mar jo valamennyire. Hasznalok hajpakolast meg hajolajat is..



#haj #hajápolás #szárazság #sepru #hajapolasi problemak
2017. febr. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyírd le kopaszra.

Nincs haj,nincs baj.

2017. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BulmaSwan ***** válasza:

Lehet a száraz levegő miatt is. (pl.: panel lakásba) Párásítót szerezz be elvileg segít ezen. Ionizáló hajszárítóról is hallottam, hogy használ, de az elég drága. Fésűből se a legjobb a műanyag, bár van ami direkt antistatikus. De ha fésülés miatt jön elő itt egy videó hogy a szárítókendővel áttörlés is segít:

https://www.youtube.com/watch?v=WfZTtLOuFPg

2017. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szárazon is próbálj meg hajolajat kenni rá (esetleg naponta többször is). Nekem is nagyon szállós a hajam, úgyhogy szárítás után vagy rárakok csomó hajolajat, aztán befonom egy időre, vagy kivasalom. Bár én igyekszem nem használni hajszárítót, mert gyakran mosom, és úgy nagyon rongálná a hajamat a sok hő, úgyhogy legtöbbször hagyom magától megszáradni, úgy pedig elég hullámos lesz, és nem száll. :)
2017. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kiprobalom😘 Am mar enis beszereztem egy hajolajat
2017. márc. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!