Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéről vörösre szeretném...

Szőkéről vörösre szeretném festeni a hajam. Kb milyen hosszú a folyamat amíg olyan lesz mint szeretném?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg befogja rendesen csak gyorsan fog kopni.

Erre a fodrásztól kaptam egy tippet, ha nagyon fakul a vége vegyek a festékhez hasonló színű színezőt (nekem skarlát vörös, nem rezes bár lehet abból is van jó, crazy colort vettem 1000 párszáz forint és 2 alkalomra kitart) és azzal kb kér festés között kenjem be kikopott végét.

2017. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyszerűen festesd át vörösre, garantáltan befogja. ne törődj, a kopással mindegyik festett hajszín kopik nem csak a vörös, egyeske hozzá szólása nevetségesen félelmetes.
2017. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 ilyen ilyesztő dolog a hajszínező? Talán ha megveszed megkésel álmodban? Nem riogatni akarok, fehérre volt leszívva hajam, az első sötét meggyvörös festés a második mosásnál rózsaszín volt, persze ha a kérdező haja kevésbé roncsolt jobban tartja a színt de világos alappal jobban látszik a kopás.

Tudom hogy félelmetes de attól még nem lesz tévedés.

2017. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kedvesem idestova 10 éve vagyok fodrász ne tarts nekem előadást ezekről a dolgokról,lehet, hogy te próbáltad már de a szakmai hátterét nem ismered, amivel semmi baj sincs mert neked nem is kell tudni,de nekem igen. csak akkor ne egy mester fodrásznak próbáld meg magyarázni,hogy neked van igazad.
2017. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak leírtam a saját tapasztalatom, sajnálom ha az tévedésnek számít.
2017. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!