Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen ronda a hajam!...

Rettenetesen ronda a hajam! Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok? Barna, vállig érő hajam volt, és kitaláltam hogy ezüst hajat szeretnék, bejelentkeztem fodrászhoz, aki kiszőkítette, és megcsinálta a tövét feketerére, és Rátett egy kallos mixture színt éd most úgy néz ki a hajam, hogy fekete a töve, egy kék sáv, és szürkés szín, de igazábol nem is néz ki rosszul.. Nem ezzel van a baj. Hanem a hajam végével, olyan szinten roncsolt, hogy borzasztó hozzányulni, ugyan vágott belőle, de mondtam hogy ne túl sokat mert nem szeretem a rövif hajat, de még igy is nagyon roncsolt :/ majd 1 vagy 2 hónap mulva amikor nő egy kicsit vissza megyek vágatni belőle, max 2 centit... Valami ötlet hogy mit tegyek addig a hajammal hogy legalább kicsit szebb legyen a vége?

Köszönöm a válaszokat elöre is! Egyébként javulni fog a hajvégem?



2017. febr. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kókuszolajas hajpakolást csinálj mosás előtt. Egy kicsit segít rajta, de sajnos annak a hajnak már annyi, túl lett szőkítve...
2017. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak hogy nőljön, hogy minél előbb levágathassam egészségesre. Köszi, azt régebben is csináltam de akkor most megint előveszem!:)
2017. febr. 21. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a haj mar sose lesz olyan mint volt.. Meg kell varni amig teljesen le no a tovetel ujra es levagni ami le volt szivatva. Hiaba vagatsz 1-2 cm et az ugyis letorik magatol szoval eleg felesleges
2017. febr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan ismerik ma már,de szerezz be egy ricinus olajat. Sokkal gyorsabban nő tőle a haj. Pár száz forint a gyógyszertárban :)
2017. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A haj alapból halott szóval nem önregeneráló.Meglehet menteni a hajad,de mondjuk nem olcsó.A te hajad esetében gondolom elég mélyen fellettek sértve a haj védőrétegei és akkor a hajbelsejéből is kiszakadtak összetevők elmosódtak,kikoptak elszakadtak,és ezáltal teljesen dehidratálódott.De vannak ilyen ugymond visszaragásztási módszerek amikor bizonyos fillerként viselkedő anyagok bepótolják azokat a sérüléseket és a hajvédőrétegeit is mimikálni tudják,és ugyanolyan "puha" és funkcionális lesz,azaz ellenálló nem törik rögtön le.Ez nem örökké tartó,tehát ismételgetni kell ezen termékek használatát.Ami nekem legjobban bevált és megisbirod online rendelni:

[link]

ez a termékcsalád közül válogass,legalább egy balzsamot vegyél

[link]

ez pl 50 milis és relativ olcsó,próbáld meg.

2017. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm, rendelek!!:)
2017. febr. 23. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább most vágass belőle amennyit kell, ne várj, mert még jobban feltörik, akkor meg már nem lesz elég a max 2 centi, hanem kell majd 5 is.

A szőkítéssel meg óvatosan, még a fodrászok is el tudják rontani. Régebben egy barátnőmnek a hátközépig érő haját vállig érőre égették, szó szerint füstölt. Szerintem keress egy másik fodrászt.

2017. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!