Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen haj stílust...

Szerintetek milyen haj stílust válasszak?

Figyelt kérdés

19F vagyok és jelenleg nagy hajam van olyan mint régen annak az angol együttesnek volt xd

Kicsit zárkózott vagyok de az utóbbi években (2) szerintem sokat fejlődtem, sok tekintetben.

Most a hajamat szeretném megváltoztatni csak nem tudom hogy milyen legyen.

Még nem voltam igazi fodrásznál sem.

Még annyi hogy páva hajat biztosan nem akarok:)

És sajnos szétálnak a füleim de ezen már túlléptem.

Köszönöm szépen mindenkinek előre is a válaszokat Felvidékről!



2017. febr. 22. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztassz néhány frizurát amit el tudsz képzelni magadnak.Elviszed egy fodrászhoz a képeket és megkérdezed tőle, hogy neked azok közül melyik állna jól és persze a te hajadból meg lehet-e csinàlni azt a frizurát úgy, hogy otthon is boldogulj vele?

Ha nem ismersz jó fodrászt, nyugodtan szólíts le egy olyan embert akinek jó a haja és kérdezd meg, hogy hová jár vágatni.

2017. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Annak az angol együttesnek". Ezt nevezem, bravo. Talán az egyik legközismertebb együttes, ha nem a legközismertebb...:D

Tehát beatleshajad van, és szeretnél változtatni. Nagyon ígéreted vagy, már csak amiatt is, hogy nem akarod azt a nyomorék ecsetpáva fejet. Végre valaki.

Én mindenkép azt mondom, növeszd, majd vágasd formára, ráadásul neked duplán jó, mert a füledet is takarja.


Íme egy példa/inspiráció:


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ígéretes
2017. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!