Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tartósan göndör?

Hogyan lehet tartósan göndör?

Figyelt kérdés
Parketta fonás után olyan szép göndör szokott lenni a hajam, és már próbalkoztam vele, hogy elmentem bulikba is találkozókra is úgy. Elsőnek nem raktam rá semmit, nagyon csúnyán lelaposodott, kidobta magát. Később megpróbáltam úgy, hogy 1-2 nappal több (ez azt jelenti, hogy úgy 4 napig volt fonott a hajam) de úgyis ugyan olyan göndör volt (nagyon szép) de a végső eredmény szinten a számomra csúnya hatás volt. Majd az utolsó próbálkozás pedig hajlakkal volt segítséggel , de az már ráfújáskor laposított rajta és szinten ugyan az lett a végeredmény, hogy pár óra után vége volt. A célom az lenne, hogy hasonlóan nézzen ki mikor hazaérek.

2017. febr. 22. 22:24
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Próbáld meg az alternatív, hő nélküli göndörítést.

Az, hogy napokig be van fonva a hajad, amúgy sem tesz jót a fejbőrnek és a hajhagymáknak, sokkal több hajad hullik ki, mint amennyinek kellene.

Nekem sokkal jobban bevált a hő nélküli göndörítés, sőt tartósabb is, mintha besütném. Igaz alapból kicsit göndör a hajam, de ha még rásegítek a következő mosásig elég jól tartja magát, ami 4-6 nap.


https://www.youtube.com/results?search_query=curl+without+heat


Én a hajpántosat szoktam, kicsit vizes hajjal, mert ha teljesen vizesen tekerem be, akkor reggelre tuti hogy nem szárad meg és úgy néz ki, mint az ázott kutya szőr Kicsit nehézkes, mert sok hajam van és aludni sem egyszerű benne, de ha egyszer göndör hajat akar az ember...

Ja és még tudom ajánlani a DM-es Balea göndör hajra való hajhabját, pár száz forint és tényleg használ, csak ki kell tapasztalni, hogy mennyit teszel a hajadra, ha túl sokat, akkor összetapasztja és inkább rasztás lesz, mint göndör. Inkább kevesebbet tegyél rá.

[link]

Remélem tudtam segíteni.

2017. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!