Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes 16 évesen befestetni...

Érdemes 16 évesen befestetni a hajam?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Várnék még vele pár évet. Ha nincs különösebb okod arra, hogy befestesd, akkor még hagyd.

Vagy ha nagyon szeretnéd, akkor csak pár árnyalattal világosabbra/sötétebbre fesd. Barnáról, szőkére például ne csináld, ahogy szőkéről sem barnára, esetleg feketére. Megfogod bánni, és utána szenvedhetsz, hogy visszanyerd az eredeti, természetes hajszíned.

2017. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem valami extrém hajszínt szeretnél, hanem tényleg csak pár árnyalattal világosabbat vagy esetleg sötétebbet mint az eredeti, nyugodtan.
2017. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okéés.köszönöm szépen a válaszokat:)
2017. márc. 4. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan befestheted ha nem olyan radikális változtatást tervezel. Én is 16 évesen kezdtem kísérletezni vele, és 17 évesen jöttem rá, hogy inkább az eredeti legyen szóval befestettem eredetihez közel azonosra és most hagyom. Szerintem jobb ebben a korban kitapasztalni mit szeretnél mint később. Ekkor érdemes legelőször rátalálni a stílusodra, a sminkelési technikádra és a hajad színére természetesen
2017. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) sokat segítettetek:)
2017. márc. 4. 20:03
 6/6 Metionin ***** válasza:
Én pont 16 évesen festtettem először a hajamat, mivel a fodrász onnantól vállalta be. Szerintem semmi gáz nincs vele, hacsak a suli házirendje miatt nem lehet belekötni.
2017. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!