Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes sötétbarna hajból...

Természetes sötétbarna hajból hamvas világosbarnát egy lépésben lehetséges festeni?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni, de szinte mindenhol csak festett haj világosításával foglalkoznak, amit mindenképp le kell szivatni festés előtt. Néhol azt írják, hogy a teljesen festékmentes hajat egy lépésben is meg lehet oldani, de főleg külföldi oldalakon talátam ilyen ígéretes leírásokat, és ott sokszor speciális ázsiai hajra készült festékeket használtak vagy szimplán olyanokat amikről még soha nem hallottam.


Valaki tud segíteni, hogy milyen szimpla, drogériában kapható festékkel tudnám ezt megoldani?


Ilyesmiből: [link] szeretnék ilyet: [link]



2017. márc. 4. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia :) nem vagyok fodrász :D magamnak festem a hajam. Nekem is sötét barna hajam van és abból akartam ilyen narancssárgás világosbarnát..noh lényegtelen :D de kutakodtam és én szőkitettem rajta utána festettem be magamnak. A sötétebből világos hamvas színt festeni szőkiteni kell..sajna

Ha melegebb szint szeretnél arra még ott a henna festék de erre sajnos nem müködik

2017. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor világosítással kezdek inkább.


Viszont akkor lenne még egy kérdésem, hogy tényleg nem szabad közvetlenül ráfesteni a hajra szőkítés után? "Csak" a hajnak nem tesz jót vagy a színeredményt is negatívan befolyásolja?

2017. márc. 5. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan sötétbarna hajból, syoss hamvas szőkéjével olyan lett szinte mint ami a második képen van... talán egy árnyalatnyival sötétebb. de nem kellett leszívatni, 40 percet volt a hajamon a festék. aztán utána ha még túl sötét neked lehet újra festeni, ha vársz egy hetet.
2017. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!