Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon durva a lábszőrz...

Akinek nagyon durva a lábszőrzete és minden nap borotválja, annak meddig tart a gyantázás utáni simaság?

Figyelt kérdés
Ha gyantára váltanék biztosan tovább tartana, de akkor is hamarabb visszanő mint normál szőr esetén?
2017. márc. 6. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb epilálni, mint a gyanta. Nekem 2 naponta kell borotválni, az epilálás 2-3 hét, a gyanta szintén, de a gyantánál kinő a teljes szörmennyiség, szóval undorítóan néz ki a következő gyantázás előtt, az epilátorral viszont bármikor le lehet kapni, a gyanta csak fél centis szőrbe tud beletapadni.
2017. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
én epilálom havi 1x.
2017. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyanta, epilálás sem tart 4 hétig, mint ahogy hirdetik.

Mivel nem egyszerre nő ki minden szál, így valóban lehet 4 hét, mire az összes kinő. De közben már kb. 1 hét múlva van néhány szál. Ami persze nem sok, de azért mégiscsak zavaró.

Ezért én epilálok. Minden héten leszedem azt a pár kinőtt szálat. Sose várom meg, hogy teljesen kinőjön az összes. Gyantánál meg meg kell várni, mert nem túl gazdaságos néhány szálat legyantáztatni.

2017. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is akartam gyantáztatni, de elvettem az ötletet, pont azért, amit vki írt itt, hogy annál sajna meg kell várni, amíg megnő a szőr, ami hetekig is tarthat, és ronda vastag szálakkal a lábamon biztosan nem várok addig.


Így nekem is marad az epilálás, amit sajnos hetente kell csinálni, hosszadalmas, és nem is kellemes. Egy villanófényes szőrtelenítőbe szeretnék beruházni hamarosan.

2017. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!