Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a hajam ha a...

Mivel ápoljam a hajam ha a következőket tapasztaltam rajta?

Figyelt kérdés
A hajam elég furcsa szerkezet, olyan ritkás, lekonyulós típus, hiába mosom évek óta minden nap, barmilyen szerrel, nem használ, max este még elmegy de másnapra káosz, olyan mintha töredezett lenne meg enyhén zsíros néha, úgy szoktam beállítani hogy hatul oldalra fésülöm, elöl pedig fokozatosan fel és pocit oldalra, általában 2-3 hetente megyek fodraszhoz oldalt 3mmre vágatani mert annyi idő alatt iszonyat megnő. Olyan szert keresek ami beszerezhető rossman-ban , mitől dúsabb(sűrűbb), erősebb hatasú esetleg fényesebb lenne a hajam.Minden tippért hálás vagyok!

2017. márc. 6. 21:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!