Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila karikák vannak a szemem...

Lila karikák vannak a szemem alatt. Mivel lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
Vagy legalább halványítani. Ha kialszom magam akkor is ottvan. Nemszeretném álkandóan alapozózni ami egyébként csak halványít rajta, de nem tünteti el. Tudtok mondani valamit ami segít?

2017. márc. 6. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vérszegény?Mert tipikus tünete!Akkor viszont nem az lenne a legfontosabb hogy kivülről legyen eltüntetve,hanem belülről legyen kezelve a szervezeted vas tablettával és akkor a karikák is eltűnnek!
2017. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenképpen egy vérkép készíttetése lenne a legjobb, úgy ahogy az előttem író írta. Télen kevesebb vitaminhoz jut a szervezet ez is lehetséges ok. Az A vitamin, magnézium, C-vitamin pótlás jót tesz ilyenkor. Van az Eveline krémcsaládnak egy q10-es szemkrémje, ami kimondottan halványításra való. Használtam és jó, de ha nem kapsz, akkor van a Rossmannak egy saját-márkás q10-es szemkrémje az is jó.
2017. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:) nem is tudtam hogy ez összefügghet a vérszegénységgel. Mindenképp elmegyek majd.
2017. márc. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!