Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb borgyogyaszat anyajegy leszedeteshez?

Figyelt kérdés

(22 kerbe lakok de bpen kivulre vagyok bejelentve)

es meg egy kerdes hogy mennyire szamitsak hogy fizetnem kell majd erte

16f


2017. márc. 7. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, tb-re ingyen is levesznek néhány darabot. A lényeg, hogy ne vágják, mert akkor nagyon csúnya heg, varrat marad, hanem lézerrel vagy kauterrel szedjék le. Maszekon elég drága, van egy alap rákszűrés és a levétel több tízezer Ft. Ha többet vesznek le, akkor a csoportos leszedés kedvezményesebb. Ha le akarsz vetetni, mielőbb tedd meg, nyáron problémás a sebek gyógyulása (napfény, izzadás, stb.)

Én januárban vetettem le, az se volt jó, a hidegtől kellett nagyon védeni a sebeket. Talán ősszel a legjobb. Az alap gyógyulás nekem több, mint egy hónap volt, addig sokat kellet gondozni és óvni a sebeket.

2017. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!