Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoliáriumtól elmúlnak/kevés...

A szoliáriumtól elmúlnak/kevésbé fognak látszódni a hegek-striák?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a szoláriumozás és napozás nem halványítja a hegeket, striákat, növekedési csíkokat.
2017. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A heg talán, de a stria fehér, az barnább bőrön így jobban látszik, nem?
2017. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az nem fog barnulni vele?:( a mellem zavaróan striás, mit kezdjek vele?
2017. márc. 13. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom sajna. :/ fogalmam sincs. Ha már kialakult akkor nem sok esély van rá, hogy eltűnik. Esetleg a lézeres kezelés halványítja, de nem tudom mennyi a valóságalapja ennek. :s
2017. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne is álmodozzak rola hogy szép lesz a bőröm?
2017. márc. 14. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen lehet olvasni, hogy a már meglévő striákkal nem lehet kezdeni semmit. Na ez az, amit nem szabad elhinni!!!


Állítólag:


"25 millió sejted halt meg, miközben ezt a mondatot elolvastad. Ez rendben van, hiszen a tested több mint 300 milliárd új sejtet hoz létre minden nap. A testedet felépítő sejtek folyamatosan meghalnak és cserélődnek. Ez olyan gyakorisággal történik, hogy minden hetedik évben egy teljesen új testtel rendelkezel."


"Sejtjeink számára a halál természetes döntés, amely magában hordozza a megújulást, az alkalmazkodás esélyét. Az élő szervezetek, így az emberi test létezésének elengedhetetlen feltétele az akár naponta sok milliárd sejt elvesztését is jelentő természetes sejthalál. Ez történhet programozott módon, mint az embrió fejlődésekor. Sok esetben a félig elhalt sejteknek életfontos funkciója van - így többek között a bőr védőfunkciójának biztosításában. A sejtek természetes elhalásának leggyakoribb formáját a tudományos köznyelv találóan apoptózisnak nevezi (a görög szó falevelek hullását jelenti)."


Elnézést, most csak gyorsan kerestem néhány idézetet, lehet, hogy jobbakat is lehetne találni, ha jobban utánajárnék, de most hirtelen ezeket találtam, jók ezek is.


Szóval, ha a fentieket figyelembe vesszük, akkor szerintem felesleges kijelenteni olyasmit, hogy ne lehetne a helyzeten változtatni.


Egyébként leveleztem valakivel, akinek voltak striái, ő konkrétan levezette, hogyan szabadult meg azoktól, tehát létezik gyógymód, de ő tényleg mindent beleadott.

(Életmódváltás, + minden.)


Szerintem a striáknak a gyenge kötőszövet az egyik oka. Meg lehet közelíteni még sok oldalról, pl. hormonháztartás, stb, de vegyük most a kötőszövetet. Lehet keresni olyan szereket (vitamin, ásványi anyag, nyomelem, gyógynövény), amelyek erősítik a kötőszöveteket. Ez is egy út lehet.


Csak ne hidd el, amit sokan mondanak - azt, hogy lehetetlen. Nem az! :-)

2017. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hamucsami válasza:
Egy idő után halvanyodnak meg nagyaból het évente teljesen le cserelődnek a sejtjeid mersze ez nem egyik pillanatról a másikra
2017. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak striáim, mi elmentünk bőrgyógyászhoz és ilyen terhesség utáni csíkokra adott valami krémet.

Nem tűntek el sajnos, csak fehérek lettek.xdd

2017. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem fehér... bár elmúlna
2017. máj. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!