Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igénytelennek tűnik a hajam a...

Igénytelennek tűnik a hajam a babahajak miatt. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Borzasztóan áll minden haj, nem tudom félig összefonni, felgumizni, vagy felülről befonni mert kétoldalt kiállnak a bozótos undorító babahajaim. Már nem tudom máshogy fogalmazni. Minden igénytelenül áll. Hiába mondjátok hogy nem mert tudom hogy de. Hullámcsat nem fogja meg kicsúszik alóla mert vékony, hajlakkal kemény és undorító mert megint csak kevés, de hosszú, viszont annyira nem hosszú hogy hátraérjen, jobb hajlakkokat meg nem fogok tudni kipróbálni mert saját keresetem nincs és anyukám megunta a hajazásomat. A hajráf sz*rul áll, főleg azokhoz a hajakhoz amit szeretek. Ha pedig levágom olyan lesz mint a p*naszőr. Komolyan mit csináljak vele? Hajmosás után tudok vele valamit csinálni? Ja valamint ha vasalom sem ér semmit..16/L.. minden tanácsért hálás vagyok.

Ui: most mostam hajat szóval ha van hajmosás utáni tipp az S.O.S.-ben jól jönne.



2017. márc. 20. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
ja még valami, leengedve ok de mivel hosszú nem bírom ki egész nap úgy mert rákönyökölnek, melegem van benne és az arcomban van.
2017. márc. 20. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Lepcsös nyiras optikailag dusit , vallig erö
2017. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

21 évesen velem is ez a helyzet. A hajam hatalmas, dús, vastagszálú, ami a büszkeségem, viszont irdatlan sok babahajjal rendelkezem.

Nekem ami kicsit segített a helyzeten(nem nagyon, csak kicsit), hogy megmosom, teszek rá egy kevés hajhabot, hajolajat, és hajszárítóval megszárítom. Úgy még viszonylag áll valahogy, de sajnos ez sem bevált módszer.

Úgy nézek ki, mint egy napocska, ha összefogom a hajamat. :D

Én elfogadtam a helyzetet. De hátha tud valaki valami jó kis praktikát. :)

2017. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is ebben "szenvedek" és ma, ahogy épp hajas videókat néztem, egy csaj azt ajánlotta, hogy szemöldökzselét használjunk a babahajakra.

Személyes vélemény így ugye nincs, de nem tűnik rossz ötletnek. (Bár nem tudom, hogy a hajnak mennyire tesz jót vagy rosszat)


https://www.youtube.com/watch?v=3KHQmZf6Thc

2017. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Hajlakkal vagy zselével fújd le. Nem kerül sokba egy ilyen cucc.
2017. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De olyan undorító hajlakk után.. kemény és olyan a fejem mint aki egy hete nem mosott hajat.
2017. márc. 21. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!