Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajstílust hogyan nevezik?

Ezt a hajstílust hogyan nevezik?

Figyelt kérdés

Ilyen hajat szeretnék, de hiába kerestem ezerféleképp a google-n nem találtam hasonlót.

A fodrászhoz meg nem állíthatok oda egy furry rajzzal. Létezik egyáltalán a valóságban ilyen haj, ami tíz kg zselé vagy hajlakk nélkül is így áll?


[link]



2017. márc. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Kb ilyen nem?

2017. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem. :(

De azért köszi

2017. márc. 21. 22:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Több forrás átkutatása után rájöttem hogy 100% rajz. Ilyen a valóságban nincs :(
2017. márc. 22. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

(elég) hosszú pixie, tépettre vágva.

vagy esetleg rövid bob oldalfrufruval. [link] nézd ezt. azért ez nem rossz :D

itt is a tépett a lényeg. akkor tűnik soknak és elég fél kg zselé is, hogy mindenfelé álljon :D

2017. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eppaz02 válasza:
Andy black-nek a BVB-ből is hasonló haja volt a fallin angels-ben :D és megállt neki simán nem látszott rajta hogy fél kg zselét rátettek volna :D én mondjuk a wax-ra és a lakk-ra esküszök de kinek mi :D
2017. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!