Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosé gold hajfestés?

Rosé gold hajfestés?

Figyelt kérdés
Sziasztok!a segítsègeteket szeretnèm kèrni...szeretnèm befestetni a hajam rosè gold színűre ami most nagyon hódít..mekem szerelem első látásra!!a barátnőm akivel lakok albèrletben fodrász meg is csinálja nekem.abban kèrem a segítsègeteket hogy milyen hajfestèkeket kell kikeverni,hogy megkapjam azt a hajszint?se nem vörös se nem szőke...a hajam eredeti ninxs festbe világos barna vagy inkább sötèt szőke.tudnátok nekem segíteni?előre is köszönöm szèpen!!😊

2017. márc. 22. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=iQYBx_02O6U

itt elmagyarázzák, bár nem egyszerű megtalálni a megfelelő arányt.

2017. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fodrasz, o keveri ki, akkor tudnia kellene, nem?

Ha nem tudja, ne bizd ra a hajad...

2017. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2/2 fodrász igen,befejezte a sulit.rud hajat festeni,gyönyörű frizurákat kèszit de a rose gold hajszin kikeverèse neki is fejtörèst okoz.persze az arányokkal tisztába van,de feladtam neki a leckèt annyit èn os megtudtam youtubon h 3 fèle szinből keverik ki.na èn erre a 3 szìnre vagyok kìváncsi.kövezzetek meg de nem fogok fodrászhoz menni ezreket otthagyni...inkább megveszem èn a minősèges hajfestèkeket ès befesti itthon a barátnőm.termèszetesen hálás vagyok minden válaszèrt,köszönöm nektek!!☺
2017. márc. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!