Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, akik borotválkoznak!...

Nők, akik borotválkoznak! Erősödött-e a szőrzetetek a borotválkozás hatására?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek olyan erős lett a lábszárán a szőr a sok borotválkozástól, hogy pasimnak az erős szakállával vetekszik!


Nálatok ez ügyben mi a helyzet?



2017. márc. 22. 13:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerencsére ilyet nem tapasztaltam, de ez szerintem mindenkinél mást vált ki :)
2017. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem erősödött sehol. A barátnődnek sem, csak a vágás miatt szúr, egyébként ugyanolyan. :)
2017. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek nagyon durván megerősödött, komolyan.


(Pasimnak például a haja és a szakálla között is nagy a különbség, a szakálla sokkal erősebb.)


Barátnőmnél is így van: a haja kicsit vékony szálú, de a lábszárán a szőr kemény és vastag (nem úgy, mint a haj, mert az hajlik, selymes). Látnotok kéne, ha nem hiszitek el, de szerintem nem engedné, hogy lefényképezzük.


És egy másik barátnőm is mondta, hogy ő a combján is borotválja a szőrt és már nagyon erős. Pedig a haja nem az.


Az először említett barátnőm már kb. 13 éves kora óta borotválja a lábszárán a szőrt.


Örülök, hogy nincs mindenkivel így! De az is lehet, hogy akiknek megerősödött a szőrük, nem mernek írni.

2017. márc. 22. 14:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Attól, hogy sok mondatban bizonygatod a butaságot, még az marad. :D
2017. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. 15 év után is kevés, gyenge és szőke.
2017. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os, nem butaság, hanem tények. Egyszerűen leírtam, hátha érdekel valakit. Ezek szerint téged nem érdekelt. Ez egy dolog, viszont bunkózni nem volt kötelező.
2017. márc. 22. 16:23
 9/16 A kérdező kommentje:
#6-os! Pontosan idézd azt, hogy mi - szerinted - a butaság abban, amiket leírtam.
2017. márc. 22. 16:35
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, elvégre le szoktam borotválni...
2017. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!