Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha egy fiú...

Szerintetek gáz, ha egy fiú ezüstös fehérre festi a haját, ha megvan hozzá az alkat?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkodtam, hogy milyen szín lenne jó, és akkor eszembe jutott az egyik kedvenc énekesem hajszíne, és be szeretném festeni. Szerintetek gáz?

2017. márc. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Megvan hozzá az alkat = 70 évesnek kinéző meghajlott aggastyánnak néz ki?
2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Gáz. Eleve gáz, ha egy pasi festi a haját.
2017. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez a szín annak való, akit nem érdekel mások véleménye, mert a többségnek nem fog tetszeni (már elvből sem). Ezek alapján, mivel ezt kérdezed, nem, nem a személyiségedhez való
2017. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha meleg vagy, nem gáz.

Én nagyon toleráns vagyok, a melegekkel sincs bajom, sem azzal, ha festik a hajukat, de egy heteró férfitől ez egy kicsit sok.

2017. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
A haj független az alkattól mirőlbeszélsz :D
2017. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurelio jutott eszembe és lelehet pontozni meg minden de szerintem jól áll neki. Próbáld meg mit veszítesz? Ha nem tetszik visszafested.
2017. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkatnak semmi köze a hajhoz, viszont a ezüstös fehér haj marha jól néz ki ha illik hozzád.
2017. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm akinek ilyen a haja, hat elég pocsék. Fehér bőr, kék szem.

Egy fiú ne csinaljon magából bohócot.

2017. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 na nekem ne próbáld meg beadni hogy valaki nem mások véleménye miatt festi be a haját.
2017. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A saját hajad nem látod, szóval ha valaki be festi ezüst színűre a haját, akkor az csak provokálásból van, hogy ezzel a nemtörődömségét mutassa? Nem hiszem :D


Jaa és.. Nem az ősz hajra gondoltam, amire én gondoltam, az kicsit különbözik tőle. + Az, ha valaki meleg, és hogy festi a haját, miben függ össze? Ha én azt írtam volna ki, hogy rózsaszínre akarom, és szív alakokat bele lilával talán még megértem a választ, de nem ezt tettem..

2017. márc. 23. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!