Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny arcbőrűek! Hogyan...

Érzékeny arcbőrűek! Hogyan oldjátok meg arcbőrötök tisztítását?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Olivaolajjal - amióta ezt használom, azóta nincs többé bajom az arcommal.
2017. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az olajok komedogének lehetnek, így nem ajánlom erre, főleg a kókuszolajat nem. Rengeteg érzékeny bőrre kifejlesztett arctisztító létezik, de meg kell nézni az összetevőket, mert sokban van például alkohol, ami irritálhat. Szerintem natúrtermékek között sem érdemes keresgélni, mert sok az irritatív összetevője. Nekem ami bevált, az a LRP Rosaliac micellás arctisztító gél, de ki kell tapasztalni egyénileg.
2017. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindkét ötletet!


#1! Légy szíves, írd már még meg azt is, hogy az olíva olajat mindennap használod vagy milyen gyakorisággal? És milyen márkájút? Nagyon jó lenne, ha még ezeket megírnád, köszi!


2! Köszi! Utánaolvasok a micellás termékeknek.


Az a baj, hogy nem nagyon merek bizonyos cuccokat kipróbálni, mert egyszer vettem valamit nagyon drágán, ami semmit nem ért, de semmit, nemrég pedig beruháztam egy 6000.- Ft körülibe, teljesen vörös lett az arcbőröm... szóval azt nem tudom használni, így egy egyszeri kenés került 6000-be.

(Valószínűleg túlérzékeny vagyok az aloe verára, de ez csak most derült ki.)


Értitek a helyzetet. Valami nagyon natúr kell nekem, de legyen tisztító hatása.


Még jöhetnek ötletek! :-)

2017. márc. 23. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kozmetikusom ajánlotta a GiGi száraz bőrre való krémet.

Minden reggel és este megmosom vízzel az arcom és utána békében vele.

Tényleg csodát művelt az arcommal. Azóta nem szárad ki, csak menstruáció idején van egy-két kisméretű pattanás az arcomon.

2017. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Utánanézek!
2017. márc. 23. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:
#1! Megkaptam az üzidet, köszi a részleteket!
2017. márc. 24. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szivesen és minden jót!
2017. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon érzékeny arcbőröm van. Reggel megmosom hideg vizzel aztán be kenem shea vajas krémmel. Napközben ha van rá lehetőségem vagy a garnier 3 az egyben(arctisztito,arcradir,maszk) maszkot használom vagy zöld agyagos pakolást(csodákra képes) de ha az agyagos pakolást kipróbálod utána mindenképp kend be a bőröd esetleg shea vajas vagy aloe verás krémmel. Este pedig arctisztitoként használva a garniert le mosom az arcom majd a garnier 3 az egyben rózsaszín kupakos micellás vizével át törlöm az arcom. Nekem ez a napi rutin bevált:) Ha az arcom kicsit "rosszalkodik" és ki jönnek a pattik olyankor gőzölöm sima forrásban lévő víz felett a tűzhelynél majd még kicsit nedves az arcom a gőzöléstől be kenem mézzel rajta hagyom kb 15 percig le mosom este pedig teszek a pattikra teafa olajat(dm-ben kb. 900 ft) plusz arra még fogkrémet. Remélem segít valamelyik ha kipróbálod.:) Bocsi hogy ilyen hosszú lett. :)
2017. márc. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ó, én csak örülök annak, amikor valaki részletesen leírja a témába vágó tapasztalatait!!! Köszönöm szépen neked is, hogy megosztottad velem, velünk! :-)

Nekem amúgy inkább mitesszerekkel vannak problémáim, nem annyira durva, de persze biztosan legtöbbünk tökéletes arcbőrt szeretne... :-) Köszi a tippeket, hasznosak!

2017. márc. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!