Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudni a hajszínezőkrő...

Mit kell tudni a hajszínezőkről? Ártanak a hajnak? Mivel jobbak, mint a sima hajfestékek? Hány évesen festhetem be a hajam színezővel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam, vagy talán egy kicsit sötétebbre. Ez tizennégy-tizenöt évesen furcsa lenne?

2017. márc. 23. 21:33
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy esetleg ilyet? Csak az én hajam egy kicsit világosabb. Akkor is le kell szőkíteni?

2017. márc. 23. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen erős színeket hajfestékkel lehet, nem színezővel.

Én 16 voltam, amikor először befestettem. Már nem tudom, pontosan mi volt, valami tartós színező talán. Azóta már rendes festéket használok. Nem árt. Nem lett baja a hajamnak. Kivéve, amikor szőke lettem, az nagyon megviselte.

2017. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem lenne furcsa ez tizenöt évesen? És ami még fontosabb, hogy hogyan mondjam el ezt anyának?
2017. márc. 23. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan hajam lett 15 evesen amit masodikkent linkeltel de nagyon megbantam mert le kellet szokiteni termeszetesen ahhoz a hamvas kekhez es bezoldult meg letort egy 3 honap mulva ... Ujra kellet az egesz hajam noveszteni
2017. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én színezővel szoktam festeni a hajam, pár mosásig bírja
2017. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!