Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényes az orromon az alapozótó...

Fényes az orromon az alapozótól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggelente miutan bealapozozom magam, teszek ra egy kis pudert. A suliban reggel tok matt, de olyan 2 ora múlva azt latom minden nap a suliwcben, hogy fényes az orrom. Gondolom a meleg miatt "lejött"(?) a púder. Baromi idegesítő, hogy csillog... Mit csináljak vele? Valamit meg "tegyek" az alapozóhoz, vagy mi?

2017. márc. 24. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok zsíros/kombinált bőrű lánynak átfényesedik az orra, mert általában zsíros az ottani bőr. Megfelelő púdert kell keresni. Nézegess véleményeket, és vegyél egy jót:)

[link]

2017. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kisebb méretű púdert nyugodtan vigyél magaddal a suliba, én is így szoktam és pár száz forintért lehet kapni ilyen kis pamacsokat amivel könnyen felviheted. Tudom nem a legjobb megoldás, de mégis jobb mint egy nagy púder ecset. Esetleg próbáld ki a mattító lapocskákat. Lényegében felitatod velük az olajat csak ezzel az a baj hogy az alapozóból is visz magával egy keveset.
2017. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt én mielőtt sminkelek kenek az orromra primert(helyettesitheted aftershavvel). Próbáld ki hátha neked is beválik! Általában nagyon sok lánynál bevált már. :)
2017. márc. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2017. ápr. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!