Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlatos, hogy gyantázzam a...

Ajánlatos, hogy gyantázzam a karomat, vagy megerősődik ott a szőr?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 15:19
 1/5 Carragher_x ***** válasza:
100%
A szőr nem erősödik sem a borotválástól, sem a gyantázástól. Sőt, utóbbitól, mivel lényegében kitépkeded a szőrszálakat, így ritkulni fog.
2017. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már áttértem a lézeres szőrtelenítésre,viszont előtte gyantáztattam a kezemet is,és nem erősödött egyáltalán.
2017. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Én évekig gyantáztam, most meg epillálom, és nem erősebb, mint volt.
2017. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Amikor megláttam a kérdést egy kérdést tettem fel magamnak: mik ezek a kérdések...

Rákattintottam, és elkeseredtem mikor megláttam az idióta válaszokat.. te jó ég, emberek.

1.Minek akarod gyantázni a karodat? Ha nő vagy valószínűleg nem sok van ha nem állattól származol, ha pasi vagy akkor meg kérlek felejtsd el de rögtön.

2. A gyantázástól nem erősödik meg sehol a szőröd, de ugynúgy vissza fog nőni, és minden reklámban kamu hogy 4hétig tartó boldogság... két hét után ugyanolyan csUdálatosan szőrös leszel mint előtte, de még annyira nem nőtt ki, hogy ismét beleragadjon és kitépje a gyanta.

3. A borotva kérdés ... a borotvától igenis megerősödik a szőröd. Ez azt jelenti, hogy vannak szőrtüszők a bőrödön mghatározott számban, ezek száma ha háromszor utazod körbe a földet 80 nap alatt akkor sem fog változni. VISZONT az egyes szőrtüszőkből borotválás során már nem csak egy szál, hanem akár 3-4 is kinőhet. Tehát tulajdonképpen nem erősebb lesz hanem TÖBB... amit szerintem nem akarsz. Ha nem hiszel nekem akkor próbáld ki nyugodtan.

De még mindig azt ajánlom inkább gyantázz ha nagyon zavar mint borotválj...


Tapasztalat: általában mindig gyantázok évek óta. Volt olyan hogy hirtelen kellett leszednem, és nem volt otthon gyanta így mit volt mit tenni leborotváltam. Alig 5-6 nap után már ismét ott voltak a szőrök és sokkal erősebb volt ahogy végigsimítottam a lábam mint amikor gyantáztam...

2017. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Carragher_x ***** válasza:

"Ha nő vagy valószínűleg nem sok van ha nem állattól származol"

Ad1: eléggé tajparasztnak kell ahhoz lenni, hogy látatlanban leállatozz erősebb szőrzetű apukákat.

Ad2: Genetikai adottságok mellett külső körülményektől is tud sok szőr lenni a karon. Pl: gipsz

Ad3: Had döntse már el mindenki saját maga, hogy hol és mennyire borotválkozik!


"A gyantázástól nem erősödik meg sehol a szőröd, de ugynúgy vissza fog nőni"

Csak kevesebb, mivel szőrtüszővel együtt téped ki a szőrt és nem minden szőrtüsző nő újra.



" borotvától igenis megerősödik a szőröd"

[link]

[link]

[link]


Örülök, hogy oszlathattam a ködöt a fejedben:)

2017. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!