Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak tényleg undorító a...

Férfiak tényleg undorító a sok stria a fenéken?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha dagadt làny. Tartom a súlyomat és járok edzésekre is 11 éves korom óta. Most vagyok 20.

167 cm vagyok és 58 kg.


De a fenekemen nagyon sok stria van. Rengeteg és a legtöbbje már régi és fehér csíkos. Azért is látszik nagyon, mert nem hófehér a bőröm hanem picit sötétebb és a nyàron meg még inkàbb lebarnulok és akkor mintha jobban "vilàgítana" a sok stria.


Használok krémet, testápolókat, de ezek nem hatnak. A táplálkozásommal sincs baj. Folyadékot nagyon sokat szoktam inni.


Szerintetek ha lesz baràtom megint akkor az eltudja ezt fogadni?


Nagyon olyan... :( és szégyellem, nem tudom mit tehetnék ellenne. Nem fogja zavarni a következő baràtomat majd, ha lesz?


Ti taszítonak tartjátok férfiak? :(


Az első baràtom akivel nem is voltam emiatt sokàig együtt azt mondta nagyon kerek formàs a fenekem, de undorító a sok stria és fúj..hàt igen. Hagyjuk :( akkor sok mindenre ràjöttem. De most nem ez a lényeg :(


Kérlek normàlis vàlaszokat adjatok. Köszi



L



2017. márc. 25. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A súlyod jó, a magasságodhoz képest. Én 50 kg vagyok, 167 cm. Mikor tini voltam, én is "ugrottam" egy nagyot, növekedésben, ezért a combomon belül lettek pici striák. Szerencsére nem sok, és mióta folyamatosan szolizok nem is látszik, csak ha közelről nézem nagyon.

Azóta pedig szültem, és féltem nagyon, nehogy olyan legyen a hasam, fenekem, de szerencsére nem.


No a lényeg a lényeg. Míg terhes voltam, a biztonság kedvéért kentem a veszélyes területeken magam Bio oillal. Azt nem mondom, hogy eltűntette a kis csíkokat a combomon, de még inkább halványított rajta.

Sajnos a régi, már meglévőket egyedül csak a lézeres kezelés tudja eltüntetni. A bio oillal pedig próbálkozz nyugodtan.


A kérdésre pedig, hogy válaszoljak. Ez nem olyan dolog amivel lehetetlen együtt élni. Szerintem minden 2.nőnek van ilyen. Ha szeret a barátod akkor ilyent nem mond, hogy "fúj, hát igen". És ha majd szülsz? (Elég esélyes, hogy még több lesz, mert ez többnyire genetika.) Akkor is majd "jaj fúj, de ronda"? Hidd el nekem, hogy nem minden férfinak ez számít, hogy csíkos-e a feneked vagy sem. Legyen kicsit több önbizalmad.

2017. márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legtöbb pasi örül ha talál egy normális lányt. A stria már huszadrangú lesz vagy az egyéb hibáid amit magadon látsz.
2017. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lesz beled valaki, ne adj isten meg ertelmes is, akkor marhara nem fogja erdekelni, neki te leszel e legtokeletesebb a vilagon
2017. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem például k.rvára hidegen hagy a dolog!:) Nem ettől függ semmi.
2017. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól belemarkolnék és megpuszilgatnám. Persze nem első találkozáskor XD


28F

2017. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!