Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves srác vagyok és borzasz...

Adamkaszeeep kérdése:

20 éves srác vagyok és borzasztóan zavar, hogy eléggé szőrös a hátam. A gyantázástól (ha kozmetikus végzi helyesen) egy idő után tényleg kikopik a szőr? Illetve a lézeres szőrtelenítés hatásos? Világos a bőröm és sötét a szőrzet. Köszönöm előre is

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után elkezdett kopni és gyengülni a szőr(mondjuk én lány vagyok). Nem tudom, hogy háton mennyire hatásos. A végleges szőrtelenítés nekem egy kicsit kuruzslás kategória, de állitólag a világos bőr sötét szőr kombonál hatásos.
2017. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj, "lézeres szőrtelenítés = kuruzslás", a butaságot ne terjesszük már.


Lézeres hatásos, csak jó drága. Akkora felületen, mint a hát, beletelne 1-másfél évbe és sok tízezer forintba, de valóban végleges.


Lehet ritkítani is: [link]


Meg teljesen eltüntetni: [link]


Gyantázás is megoldás, első alkalom után még hamar visszanő. De ha többször is mész, a még bőrödből nem kibújt, növekedésben lévő utánpótló szőrszálakat is kitépkedték, akkor már lényegesen ritkábban kell menni. Nyilván fájdalmas, de gyorsan megvan és effektív.

2017. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dávid86 ***** válasza:

Fáradj el elektrolízisre.

A gyantázástól nem vagy csak nagyon hosszú idő alatt kopik ki. (próbáltam, nekem több éven át nem kopott)

Jah és gyűjts pénzt, mert 40 forint szálanként, de legalább végleges.

2017. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!