Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baja a szempillaimnak?

Mi baja a szempillaimnak?

Figyelt kérdés

Mar gyerek korom ota a szempilláim lefele állnak egy részen. Most, hogy 17 leszek elkezdett zavarni. Se szempilla gondorítő,se spirallal nemlehet vele mit csinalni. Ennyire erős lenne a szempillam, hogy "nem engedi" magát fölfelé nyomni, vagy egyszerűen én voltam eddig béna? Tudnatok momdani tippeket mit probaljak meg ki?

Megj.: baromi hosszúak amugy is a szempillaim, de mivel ők lefele állnak zavarjak a szemüvegemet, ezert akarok valamit tenni



2017. ápr. 12. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2017. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tippre eleve rossz iranyban vannak a helyükön. Tehat mintha fejjel lefele lenne a böröd alatt a kis "hajhagyma" vagy amiböl ki kell nönie. Ezzel sokmindent nem lehet kezdeni. Nekem olyan van, hogy egy szál a szemhejamon nö ki, feljebb. Egyszer nagyon zavart kiteptem. Nem jo erzes es vissza is nött.
2017. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.:Hát, az a baj, hogy képen nem jön át sőt! szinte egyátalán nem látszik:C Szóval hiába küldenék képet nemjönne át úgy, mint élőben ha látnál:D


2.: tehát akkor ne is menjek el vele senkihez, hogy mit lehetne csinálni?

2017. ápr. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!