Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti vágnátok belőle? Szeretem...

Ti vágnátok belőle? Szeretem a hosszú hajam, de mások szerint jobban állna a rövidebb haj.

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a hajam, a színét és a formáját is egyaránt. De az osztálytársaim szerint nagyon nem csajos a tök egyenes haj.

2017. ápr. 21. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi benne a nem csajos? :D Derékig érő, egyenes hajam van, és nem vágatnám le soha, mert így szeretem, és szerintem pont, hogy nőies. Aki ilyet mond, az irigy, mert neked nem kell egy órával korábban kelned, hogy kivasald a hajad :D
2017. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. Igazad van, csak azért egy kicsit rosszul esik.
2017. ápr. 21. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nekik mi a csajos???? Nekik milyen hajuk van??

Had irigykedjenek.

2017. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

He? Van aki minden reggel szénné vasalja a haját és vasalóval jár iskolába...


Ha neked tetszik akkor ne vágass belőle.


Egyébként Nekem egyedül az nem tetszik ha valakinek s*gg törlően hosszú haja van, szerintem egyáltalán nem szép és praktikus.

2017. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont súrolja a seggem. Nekem nagyon tetszik, csak bánt hogy mindennap megkapom hogy undorítóan hosszú és szerintük ez azt jelenti hogy igénytelen vagyok, és hogy nem vágatjuk. Egyenlőre biztos nem vágatok belőle, max 1-2 centit, egyébként 5 havonta megyünk fodrászhoz és a max az az 5 centi.
2017. ápr. 21. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
jajj ne is foglalkozz velük, csak irigykednek mert nekik nem olyan hosszú. ne hallgass rájuk, hagyd így ha szereted. de tényleg nehogy foglalkozzál velük :))
2017. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!