Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tőből kitépett haj kinőhet még?

Tőből kitépett haj kinőhet még?

Figyelt kérdés
Támadt egy kis összetűzésem a párom exével.. Mennyire maradandó az ilyen sérülés? Érdemes tennem feljelentést ellene?

2017. ápr. 22. 01:51
 1/4 anonim válasza:

Az rendben van, hogy az exével... de ez akkor sem párkapcsolati kérdés, hanem orvosi. De legalábbis fodrászati.


Max. annyit tudok javasolni, hogy látleletet mindenképp vetess fel, ha jogi/rendőrségi úton akarod intézni az ügyet.

2017. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krukutyán Levente válasza:
Jaj a női hajhúzó "párviadalok"... Miért ne nőhetne, gondolj csak a gyantázásra. Nem vesződnék feljelentéssel, csak a saját energiádat és idegeidet rombolnád tovább.
2017. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 8 napon túl gyógyuló, illetve attól is függ, hogy ki kezdeményezte a verekedést, önvédelem volt-e, voltak-e tanúk stb... a többire nem tudok választ adni, se arra, hogy tegyél-e, igazából én nem ereszkednék le olyan mèlyre, hogy verekedjek, vagy csak veszekedjek a párom exével, hiszen nem èr annyit. ha ő nem bírja feldolgozni a dolgokat, így járt. Ha meg teljesen ő esne nekem, elvárnám a páromtól, hogy megvédjen (persze magamból kiindulva, mert én feleslegesen nem hergelek senkit, nem adok okot) Nem tudom a te esetedben mi történt, szóval nem itélkezhetek. Hogy alakult ki ekkora veszekedés?
2017. ápr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Visszanő. Saját tapasztalat.
2017. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!