Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoke hajat higyan fessek...

Szoke hajat higyan fessek havonta magamnak?

Figyelt kérdés

Festett szoke hajam van, alapbol sötétbarna.

Elsore fodrasz csinalta, onnantol magamnak.

Nem szeretnék havonta fodraszhoz jarni, ezert szeretném megtanulni magamnak normálisan.

Igy szoktam csinálni:

A töveket leszivatom 12%-os oxival, ha kell kétszer egymás után.

Majd a tovekre felkenek a hamvasszoke, vagy platinaszoke hajfestekbol.

Kivarom a megfelelo idot, majd lemosom es felkenem az egesz hajamra. Altalaban Palette-t

veszek.

A tovek szinte mindig sargasak maradnak, ilyenkor megismétlen a festést a maradék festekkel mégegyszer, de ez altalaban mar teljesen eredmenytelen szokott lenni.

Használok hamvasitot, Swiss opairt, vagy mit, de ez csak alul hamvasitja ki, a sargas tovekkel ez sem tud mit kezdeni.

Egyszeruen soha nem sikerult még a toveket szép hamvasszokere csinalni.

Mit rontok el??

Fodrász véleményeknek nagyon örülnék. :))))



2017. ápr. 22. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szőke vagy, akkor legalább rendes hajfestéket vegyél. Pl az alfaparf 10-11.11-es festékjeit nagyon dicsérik.


Felesleges szivatni a tövét is ha kicsi a lenövés. És sose használj fejbőrre 12%-os oxit. Bőven elég a kevesebb is, főleg ha többször mész át rajta.


A töve egyébként mindig sárgásabb mint az alja.


Szerintem egyébként annyira ki van csinálódva már a hajad, hogy semmi pigment nincs már benne csak a sárga. Vissza kellene pigmentálni és utána a festék már tud kapaszkodni valamibe és jobban tud fedni.

2017. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :/ engem is érdekelne, ugyanez a problémám...
2017. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo:

Koszonom szepen, de sajnos szivatás nélkul egyszeruen nem fogja be SEMMILYEN festek, muszaj leszivatnom a toveket, maskulonben barna marad, vagy voros lesz.

Ha pedig nem 12%-osat hasznalok, nem lesz eleg vilagos, igy a hajfestek nem tudja befogni, es még gázabb lesz, mert a csunya sarga messzirol elut a hamvas szoketol.

Igy viszont, ahogyen csinalom, csak kozelrol latszik, hogy nem egyforma a ket szin.

De én szeretném, ha teljesen egyforma lenne.

Es szeretném megtudni, hogy a fodraszom hogyan csinált hamvasszoket a sotetbarna hajambol egy szivatas es egy festes alatt,ha nekem tobb ismetlessel sem sikerul soha. :))

2017. ápr. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!