Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hullana ki a hajam? Mit...

Hogy hullana ki a hajam? Mit tegyek hogy ne legyen ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon dús és vastagszálú hajam van, de ezt nagyon nehéz elviselni és meg szeretném tudni, hogy hogyan hullhatna ki a hajam hogy ne legyen ilyen sok hajam.

2017. ápr. 22. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj,amíg van.

Ahogy idősödsz úgy egyre kevesebb lesz egyébként.

2017. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális! én ölni tudnék a dús vastagszálú hajért :(
2017. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég beteg elgondolás. Ritkíttasd ki fodrásszal
2017. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ritkítattam már fodrásznál de nem hatásos :(
2017. ápr. 22. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Barom állatja.

Akkor olyan fodrászhoz menj aki normálisan kiritkítja és kipuhítja.

2017. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hatásos? Akkor valamit nagyon rosszul csinált, ha kiritkítják a hajad annak látszódnia kell. Szólj neki hogy többet szedjen ki. Nekem is olyan dús hajam van hogy mielőtt elkezdtem ritkítani nem is tudtam kiengedve hordani mert nevetségesen néztem ki, még kivasalva is túl sok volt. Nekem kb a hajam felét kiritkította belőle. Hidd el ha sokat kiszed látszani fog, tapasztalatból mondom.
2017. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát én nagyon is átérzem a gondodat. De az én hajam tuti nem tudod überelni :D :D

Nekem nem szögegyenes a hajam, hanem iszonyat dús, göndör-hullámos-kesze-kusza, száraz,fénytelen, durva tapintású s alakú babahajakkal teli drót hajam van. A hajvasaló semmit nem ér, mivel egy órás hajvasalást követően a hajam egyetlen perc alatt újra háromszáz felé áll. Keratinos hajegyenesítésre nincs pénzem. Semmiféle egyenesítő, fényesítő, puhító, sampon, pakolás nem használ. Semmi az ég világon. Ha kiegyenesítem a hajam és egyetlen percre a fülem mögé teszem esküszöm felveszi a fül formámat és úgy marad. H összefogom, azon túlmenően, hogy a fejem két oldalán a sok s alakú babahajam égnek állnak, amitől úgy nézek ki, mint egy mutáns szarvasbogár, ha kiengedem, úgy áll a hajam, mintha a hajgumi még benne lenne. A babahajak miatt felfogva csak úgy tudom hordani, hogy fel van fogva és hülyére lelakkozom a hajam két oldalát, amitől úgy nézek ki, mintha száz éve nem mostam volna hajat. Ráadásul a lófarok 600 irányban áll. Ha kiengedem.....hát arról inkább nem mesélek. hajmosás után meg az az első gondolatom, hogy bár kihullana az összes hajam és sosem nőne vissza, inkább vennék parókát. Szívesen cserélek egyenes hajú nőkkel, akik azt mondják, hogy huuu örülj neki hogy dús hajad van bla bla bla...nagggyon szívesen bármikor.

Na, ezek után hogy látod a saját hajad? :D :D :D

2017. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja és még valami. Mikor a fodrász a hajmosás után 5 mp-el azt látta, hogy a hajam hülyére tekeredik minden irányban, azt mondta: azztaaa. Szegény te.

Úgyhogy nekem senki ne mondja azt, hogy az egyenes hajú nőknek de szar. Mert ő csak felkel és vagy kiengei a haját, vagy lófarokba fogja és kész. Én reggelente úgy nézek ki, mint egy megtépett, megtupírozott sörényű oroszlán. És semmit nem tudok tenni ellene. Ők hajmosás után csak megszárítják a hajukat és beáll rögtön szögegyenesre és mehetnek is. Én minden hajmosás után sírok. Röhögnek is az ismerősök, mikor meglátnak hajmosás után: "Hajat mostál?hahaha nagyon durva"

2017. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!