Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra (babahajak növeszt...

Hajhullásra (babahajak növesztésére) valami bevált vitamin, pakolás? (Lent hosszan)

Figyelt kérdés
Világ életemben voltak sajnos babahajaim. De ezek nem cuki babahajak. A fejem két oldalán vannak és mivel nem szögegyenes a hajam, hanem a hullámos-göndör, kezelhetetlen dró hajam van sajnos, így ezek a babahajak is meglehetősen tekerednek jobbra balra. Így kb úgy nézek ki mint egy mutáns szarvasbogár.És mg akkor finoman fogalmaztam. A hajam típusa miatt sosem tudom kiengedve hordani. H meg felfogom idiótán nézek ki a babahajak miatt. Lelakkozom, de ha megszárad felpattanak és hát ugyanúgy állnak. Ráadásul igénytelen hatása is van a lakkozott hajnak. Hullik is a hajam, így arra gondoltam nincs is ideje ezeknek a rövid hajaknak megnőni. Szeretnék valami pakolást, vagy gyógyszert szedni amitől nem hullik a hajam, vagy gyorsan megnő, hátha megnőne a babahaj is. Csak közben attól félek, hogy újabb szemét kis babahajak nőnek. valaki légyszi segítsen.

2017. ápr. 24. 15:22
 1/1 anonim válasza:

Szia

Nekem a Merz Special vitamin jött be gyógyszertárba lehet kapni 4000-4500ft de tényleg nagyon jó. Csomóba hullt a hajam és rendbe hozta. De persze ettől vannak sokkal olcsóbban is vitaminok.Babahajak pedig fognak nőni minden hajvitamintól :)

Esetleg a ricinus olajat próbáld ki :)

2017. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!