Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is ilyen rossz a haja?...

Másnak is ilyen rossz a haja? Van ellene megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Klisés kérdés, de egyszerűen nem találok megoldást a hajamra, bármivel próbálkozok. A színe unalmas világosbarna (kicsit szürkés, régen ha fodrász csinálta és fényes volt akkor se volt benne semmi különleges), szóval festetem kb 2 és fél éve, most a loreal casting creme gloss feketecseresznye (360) árnyalatát használom, de ahogy észrevettem a festék nem roncsolta annyira a hajam, persze nem vagyok naiv, tudom, hogy nem tesz jót. A hajam alapból vastag szálú és nagyon dús, a fodrászok ritkításnál nem hiszik el, hogy kopasztanak fél órája és alig látszik az eredménye. Se nem göndör, se nem hullámos, egyenesnek meg végképp nem mondanám, próbáltam krémekkel állítgatni, de a göndörhöz túl"egyenes", az egyeneshez meg túl göndör. Kezeletlennek, töredezettnek tűnik, pedig rengeteg időt fordítok rá, tényleg megteszek mindent, amit tudok. Kénytelen voltam egy időben vasalni, mert nem találtam jobb megoldást, ezért le kellett vágatnom, de röviden csak rosszabb lett. Próbáltam ionos fésűvel, hátha kevésbé roncsolja, többféle hővédővel, olajakkal, ilyen-olyan samponok, balzsamok, pakolások, de semmi sem használ. És egyszerűen nem tudom megszeretni, ha természetesen hagyom, akkor elvesztem minden önbizalmam, nem érzem magam szépnek. Az önbizalmam így is a Mariana-árok mélyén van, nem akarom ezzel is rontani a helyzetet. Most utolsó elkeseredésemben szerintem meg fogom próbálni a keratinos hajkiegyenesítést, hátha ad valami életet a hajamnak, de ha ez sem jön össze, akkor már tényleg nem tudok mit kezdeni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogy oldottátok meg, mi vált be? A másik, hogy fogadtátok el a természetes hajatokat ilyen esetben, hogy tanultátok meg szeretni?

2017. ápr. 30. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nem lehetsz valami okos.

Miért nem veszed észre, hogy hiába csinálsz bármit is, ezekkel se leszel boldog, mert a boldogság belülről jön.

Nem attól leszel szép, ha pl. 10 kg sminket és nem tudom, hogy milyen sz..rokat kensz a hajadra. Az önbizalmat nem mások visszacsatolásából lehet megszerezni, hanem saját magad önszeretetéből.


Szereted magad?

Ajánlom figyelmedbe a következő videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=j95evwGHvlA

https://www.youtube.com/watch?v=FajXwEj1r6Q

https://www.youtube.com/watch?v=t4e3vzOhr8c

https://www.youtube.com/watch?v=ucFavmJ_sms


Szeresd magad, mert ha te nem szereted magad, akkor ki fog? Majd a másik? Nem, ő se fog. Ő is utálni fog téged.

Ha szereted magad, a többiek is szeretni fognak téged. :)


Ápold a hajad vitaminokkal:

[link]

2017. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom, hogy nincs önbizalmam (mint azt már leírtam). És teszek érte nap mint nap. Nincs 10 kg smink rajtam soha, edzek, versenyzek, dolgozok, egyetemista vagyok, szóval elfoglalom magam és alapból nincs időm arra, hogy keseregjek, egyedül annyi kérdésem volt, akinek van tapasztalata tudott-e tenni valamit. A belsővel párhuzamosan szeretném rendbe rakni magam külsőre is lépésről lépésre, csak apróbb változásokat, amivel jól érezném magam a bőrömben, és a hajam egy nagy hányadát teszi ki ennek. A videókat köszönöm, meg fogom nézni.
2017. ápr. 30. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg vitaminokat enni.

Küldesz képet a hajad állagáról?

nekem is hasonló volt a hajam, nem akart nőni, ha mégis akkor összetöredezett a vége, sűrű, semmi fazonja nem volt, és se nem egyenes se nem hullámos. Próbálkoztam rövid/hosszú hajjal. Végül raszta lettem és azóta imádom a hajam :D ( persze nem azt mondom, hogy te is rasztázd be, de nekem pl így sikerült "megoldanom" a dolgot) 21/L

2017. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!