Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ötleteket várok a hajammal...

Ötleteket várok a hajammal kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megéri-e levágatni a hajamat. A hátam közepéig ér és kb 5-10cm-t szeretnék vágatni de lehet hogy megbánnám. Mindig is hosszú hajat szerettem volna és hát eléggé lassan nő. Valakinek van valami tipjje?

2017. ápr. 30. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy vágatsz belőle, nem fog gyorsabban nőni. :)
2017. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Vágass 5-öt
2017. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen tudom hogy nem fog gyorsabban nőni de a rövidebb haj mindig jobb volt mint a hosszú mert vékonyszálú a hajam. De pár fiú/lány barátom mondta régen hogy miért vágattam le a hajam mert a hosszú jobban mutatott. Ezért nem tudom hogy mit tegyek. Azért írtam hogy lassan nő mert ha levágok 5cm-t akkor kell legalább 3-4 hónap hogy ugyanolyan hosszú legyen:(

2017. ápr. 30. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vastagítani kéne, nem? Nem hülyeség, mert saját tapasztalat, hogy a vékonyka kis hajszálaim teteje olyan vastag lett, mint a drót, miután alaposabban foglalkoztam vele. Ricinus-, kókuszolaj, panthenol, keratin tartalmú dolgok, amik rajtam segítettek, de még sok mindent szeretnék kipróbálni rá. Egyébként hasonló dilemmám van, csak hosszú hajjal (a fenekemhez érve szinte megáll a növésben). A töredezett tincseket lenyisszantom, pár havonta meg levágok az egészből annyit, amennyi nagyon el van vékonyodva (igen, ez van 5-10 centi, de pár éve még 15-20-at(!) kellett ugyanekkorából). Úgy vagyok vele, inkább legyen rövidebb, de egészségesebb, egyszer úgyis megnő.
2017. máj. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó. A ricinust ki fogom próbálni, illetve vannak itthon ilyen hajerősítő hajszeszek azokat is használom aztán majd meglátom.:)
2017. máj. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!