Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen fazon...

Szerintetek milyen fazon állna jól nekem ott lent?

Figyelt kérdés

Csupasz,rövidve vágott vagy szőrös?

Mivel szőrös vagyok mellkason is van,hasam,lábaim és eddig mindig annyira hülyén nézett ki hogy ha az intim területen leborotváltam teljesen nem állt jól. Hagyjam meg akkor szőrösre? Csak annyi hogy engem kicsit zavar mert azt mondták nekem régebben hogy ha leborotválom úgy nagyobbnak néz ki mert szerintem elég kicsi a méretem és azért jobban tetszik a lányoknak ha nagy illetve nagynak néz ki. 19/F



2017. ápr. 30. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Most nézegetni akarod vagy használni? Ne az legyen már a lényeg,mikor pucér vagy,hogy divatnak megfelelőel vannak-e a szőreid méretre szabva. Legyen higiénikus és kényelmes számodra...szerintem.
2017. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Hanem arról hogy én szőrösen jobban szeretem de úgy is akadnak kellemetlen dolgok de hogy a lánynak tetszen és leborotválva olyan hülyén néz ki. :/
2017. ápr. 30. 17:37
 3/4 anonim válasza:
Valamit nem jól csinálsz,ha meztelenül a lánynak az a legnagyobb gondja,hogy hülyén vagy-e leborotválva :) Ha van fix barátnőd és ő szeretné,persze adj a véleményére,de amúgy ne stresszelj ezen. Én kényelmi szempontokból szeretem ha nincs egy szál se,de ez tényleg személyenként változó.
2017. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :)
2017. ápr. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!