Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A koffeines sampon valóban...

A koffeines sampon valóban hatásos kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és épp úgy kopaszomom a forgómnál,mint jóapám.Szóval ez genetikai defekt.Érdemes valamit tennem ellene,vagy fogadjam el ?

2017. máj. 3. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az öröklött betegség jele , a haj hullik mérgezéstől gyulladástól stb . Rejtett pánik gond lelki területek feltárása is lényeges . Ezek a kikutatása és hasznos anyagok pótlása megakadályozza . Egészségesebb élelmek több nyers termés , só-szénsav fehérjék sok főtt élelem tartósítók kerülése fontos . Külső pakolás szesz sampon annyit ér mint a boszorkány ráolvasás .
2017. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alpecin koffeines sampon jo a kopaszodasra, de hogy genetikai defektre jo-e fogalmam sincs. Utanna kell olvasni.

En is igy tettem. Igaz en nem kopaszodok meg csak hullik a hajam.

2017. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha genetikai oka van az nem betegség, hanem adottság. Az se betegség ha egy férfi csak 165 cm magas. Egyébként nem lehet semmivel se visszaforditani, több évnyi orvoshoz járkálás után és kismillió módszer kipróbálása után bizton állíthatom.
2017. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha öröklött akkor nem ér semmi ilyen sz.r semmit, max. ha csináltatsz hajátültetést.


Mint írtad is lényegében.

2017. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zora242 ***** válasza:
A külső hajszeszek, samponok a genetikai kopaszodás igen jó eséllyel lassítják, olykor meg is állítják. A vékony hajszálalkat pedig megerősítik. A koffein jó dolog, de számos más természetes hatóanyag szükséges még ehhez. Én a follione-t használom
2017. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!