Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut szeretnék vágatni...

Frufrut szeretnék vágatni mert nagyon megtetszett és el is tudnám képzelni magamom de elég zsíros a bőröm kifejezetten a homlokom. Vágassak így is vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Így félek hogyha vágatnék akkor az is gyorsan zsírosodna vagy igénytelennek nézne ki a bőröm miatt. Mit gondoltok,szerintetek így megéri frufrut vágatni?

2017. máj. 3. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van frufrum es zsiros a borom. Hany naponta mosol hajat? En minden nap, pedig hosszu es dus. Elol pedig tomott frufrum van. Halat adnek az egnek ha csak elol zsirosodna, de nem. Az egesz hajam egy nap utan olyan mint masnak 1 hetesen. Borzalmas. Tudom, igy soha nem fogok leallni, es egyre rovidebb idot fog kibirni. Sajnos nem tudok vele mit kezdeni. Visszaterve: legalabb 3 orankent torolgesd a homlokod, azt nem mondom hogy mosd meg ha suliba vagy...:D ezzel megelozheted. Egyebkent meg volt olyan hogy csak a frufrumat mostam meg. A tobbit hatrakotottem, csap ala, sampon es annyi. Ezzel is kitudod tolni.


15/L

2017. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon megtetszett most de felek hogy nyáron nagyon pattanásos lenne a bőröm alatta. Amugy háromnaponta mosok hajak nem zsírosodik olyan gyorsan. A hajam nem túl dús egyenes es az arcformám hosszúkás
2017. máj. 3. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is zsírosabb bőröm van. (és frufrum) tényleg jobban fog zsírosodni a bőröd.é a hajad is. én eddig 3 naponta mostam frufruval már 2 naponta. amugy az arcodhoz jól állna (főleg ha magas a homlokod)el kell döntened hogy vállalod ezeketa bőr problémákat ami a frufruval jár vagy pedig megvárod amíg már nem lesz ilyen az a bőröd és a frufru miatt nem lesz pattanásosabb
2017. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak egyszer vágatok frufrut hogy kipróbáljam és utána visszanövesztem az is nagyon terheli a bőrt?
2017. máj. 3. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem normsl bőröm van de nyàron még így is inkàbb félrecsatolom mert izzad a homlokom és utána tele lesz pattanásokkal. Ha mindenképpen szeretnèl akkor szerintem vàrd meg az őszt
2017. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zsírosabb volt fiatalon a bőröm és volt frufrum. Az arcomat reggel mindig megmostam arctisztítóval és bekentem arckrémmel. Így nem lett csúnyább a bőröm tőle. A hajamat 3 naponta mosom, de a frufrum 1-2 nap után már zsírosodott. Száraz samponnal megigazítottam olyankor reggel a frufrumat és úgy jó volt.
2017. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,nekem is pont ugyanez a bajom... Hogy nagyon zsíros bőröm van,viszont már régóta kiszeretném próbálni hogy jól állna-e a frufru.(nekem is hosszúkás,arcom van,plusz magas a homlokom is ráadásként :D ) én úgy vagyok vele hogy majd nyárra levágatom,és max. Majd ha nem tetszik,vagy nem bírná a bőröm,akkor visszanöveszteném.Az én hajam pedig aműgy is nagyon gyorsan nő :) Szerintem próbáld ki hogy milyen lenne,és max.majd nem vágatod újra le ha nem jön be. Ha meg tetszik,és jól is állna,akkor meg jól jártál :)
2017. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok,megkérdezhetem hány éves vagy? Én 15 :)
2017. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!