Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A "köztes" időszakban mikor...

A "köztes" időszakban mikor növesztem a hajam, mit tudok tenni hogy ne álljon olyan idétlenűl?

Figyelt kérdés

Eddig rövid hajam volt. De most eldöntöttem hogy növesztek kb 10-15 cm-ert. De sajnos mikor még ilyen "fél hosszú" 3-4 cm akkor nagyon hülyén áll, mint valami paróka..van tippetek hogy tudom ezt kiküszöbölni? estleg ha oldalt néha néha visszavágom? vagy az nem érdemes hajnövesztéskor? (alapvetően az áll jól a felül hosszab oldalt rövideb a hajam)


22 éves Férfi



2017. máj. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajlakk, hajhab használata vagy csak simán hajmosás utan egy fesu segítségével beszaritod :)
2017. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit előttem írtak az tökéletes de még akár a hajvasalót ís kipróbálhatnád vagy akár össze is foghatod...
2017. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!