Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez? Bajt csináltam?

Mi ez? Bajt csináltam?

Figyelt kérdés

Az orrbementnél kinőtt 2ilyen lógószemölcshöz hasonlító vmi. Leégették,de ujra kinőtt,kentem mindennel de csak nőtt és most körömvágóval levágtam háromnegyedét. Azonban én arra emlékeztem,hogy fibróma,viszont most néztem,h.a papíron ez áll: orrszárny kezdeti területén és az orrbemenet területén acrocordonnak imponáló terimék.

Szóval nem fibroma,én meg levagdostam,verzett is az egyik. Szerintetek bajt csinaltam?



2017. máj. 8. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahova folyt a vér, ott újabb szemölcs lesz. :) Szóval ja, elég nagy kárt okoztál magadnak.
2017. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem folyt,fülpiszkálót nyomtam oda és úgy vérzett,de nem folyt belőle,így csak a fülpiszkáló lett véres :)

Köszi,h.írtál :)

2017. máj. 8. 23:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy visszanőtt csak 2x akkora plusz kijött még 2 :(
2017. jún. 5. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!