Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttatok már olyan férfit,...

Láttatok már olyan férfit, aki elvesztette az állát?

Figyelt kérdés
Ma valahogy feljött bennem, hogy az utcánkban élt régen egy férfi, aki balesetben elvesztette az állát, és a felső fogsomra alatt már a nyaka következett. Ez extrém eset, vagy szokott ilyen lenni? Nem tudom hol lehet most, de biztos mondanám neki, hogy próbáljon meg filmes karriert befutni.
2017. máj. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

a múltkor egy férfiról azt hittem, hogy az elvesztett állát keresi a bokorban, de csak brunyált :D


olyat már láttam, akinek leesett, de olyat még nem, aki el is vesztette :D

2017. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos nekem ettől a kérdéstől annyira leesett, hogy majdnem elveszett:D
2017. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az ökörködésért... komolyra fordítva a szót, nyilván vannak olyan esetek, amikor ez megtörténik. Mondjuk szilánkosra roncsolódik egy balesetben, vagy csontrák, szájüregi rák miatt le kell venni. De ma már biztosan pótolnák protézissel. Régen ez még nyilván lehetetlen volt.
2017. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ó szegény. :/

amúgy az american horror story-ban a bohócnak nincs álla, mert lelőtte. vagyis állkapcsa nincs alul ha jól emlékszem, 4. évad, freak show.

élőben hát... respect neki.

2017. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!