Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne pár kérdésem a haj...

Lenne pár kérdésem a haj leszívatással kapcsolatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval az én hajam sötétbarna, és nem az egészet, csak pár tincset szeretnék ilyen melegbarnára, világosbarnára leszívatni. Érdekelne, hogy ez mennyibe kerül kb. ha fodrásznál csináltatnám (mindenképp ott csináltatnám), és hogy ha mondjuk ilyen vállig érő a hajam, akkor milyen gyakran kell majd emiatt fodrászhoz járnom. Illetve lenne még egy kérdésem, nézzétek el, de elég analfabéta vagyok ilyen témakörben... Szóval az elő fordulhat, hogy mondjuk felül marad ugye az eredeti hajszínem, alul meg világosbarnás, és aztán lenő, és az alsó része meg olyan lesz mint a teteje?

Előre is köszönöm, hogy elolvastad :D



2017. máj. 13. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:

*előfordulhat

És még azt hozzátenném, hogy nem volt soha/nincs befestve a hajam, csak nem tetszik, hogy ilyen sötét az egész, és festetni meg nem szeretném.

2017. máj. 13. 14:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Melirozni 3 havonta szoktunk jarni

Az ar teljesen fodrasz fuggo, attol fugg hova mesz. Lehet 2-3 ezer, de van ahol 50 ezer alatt hozzas se szolnak

Az utolso kerdest nemse is ertem

2017. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sm's girl ***** válasza:
Az utolsó kérdést nem igazán értem, de nem arra gondoltál hogy visszasötétül? Mert ez esetben igen valamilyen szinten sötétebb lesz de teljesen nem sötétül vissza, csak akkor lesz eredeti színű ha mondjuk annyira lenő és a világosabb részt egyszerűen le lehet már vágni.
2017. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!